igauņu

uto on sõidukorras, läheb käima probleemideta, veermik ei kolise. Abs tehtud korda. Toimiv kesklukk. Üv läbimiseks tuleb teha käsipidur. esiklaasil on üks väike mõra üleval ja suurem mõra kojamehede juures. ( ülevaatuse läbimist ei sega) Puudub üks kojamees, tagumine akna tõstuk katkine, erinevad iluvead. NB! Ennem pakkumise tegemist palun tulla ja tutvuda autoga kohapeal. Sõidukil võib esineda müüale mitte teada olevaid vigu. Hilisemaid pretensioone ei rahuldata.

latviešu

uto ir darba kārtībā, iet gludi, šasija nepārvietojas. Abs sarunājās. Funkcionāla centrālā atslēga. Lai izietu no ass, jāpievieno stāvbremze. vējstikla augšpusē ir viena maza plaisa un lielāka - mājas saimniekiem. (netraucē pārbaudei) Ir viens mājas sargs, aizmugurējā stikla pacēlājs ir salauzts, dažādi skaistuma trūkumi. NB! Pirms piedāvājuma izteikšanas, lūdzu, nāciet un apskatiet automašīnu uz vietas. Transportlīdzeklim var būt pārdevējam nezināmi defekti. Turpmākās pretenzijas netiks apmierinātas.

Tulkotajs.com | Pakalpojumu sniegšanas noteikumi

Pārliecinieties, ka ievērojat tulkojamo tekstu rakstiskos noteikumus un valodas. Viena no svarīgākajām lietām, kas lietotājiem būtu jāpatur prātā, izmantojot Tulkotajs.com tulkošanas sistēmu, ir tā, ka tulkošanā izmantotie vārdi un teksti tiek glabāti datu bāzē un dalīti ar citiem lietotājiem vietnes saturā. Šī iemesla dēļ mēs lūdzam jūs apzināties šo problēmu tulkošanas procesā. Ja nevēlaties, lai jūsu tulkojumi tiktu publicēti vietnes saturā, lūdzu, sazinieties ar → "Saziņai" pa e-pastu. Tiklīdz attiecīgie teksti tiks noņemti no vietnes satura.


Konfidencialitātes politika

Trešo pušu pakalpojumu sniedzēji, tostarp Google, izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu reklāmu rādīšanu, ņemot vērā lietotāja iepriekšējos jūsu vietnes vai citu vietņu apmeklējumus. Izmantojot reklāmu sīkfailu, uzņēmums Google un tā partneri var rādīt reklāmas jūsu lietotājiem, pamatojoties uz viņu veikto jūsu vietnes un/vai citu interneta vietņu apmeklējumu. Lietotāji var atteikties no personalizētās reklamēšanas, apmeklējot reklāmu iestatījumu lapu. (Varat arī piedāvāt lietotājiem atteikties no personalizētajā reklamēšanā izmantotajiem trešo pušu pakalpojumu sniedzēju sīkfailiem, apmeklējot vietni www.aboutads.info.)